03 Eylül 2014 Çarşamba
Dolar: 2.1712   Euro: 2.8486

Ana Sayfa Çekirge Magazin Tarih: 14.06.2011 04:00

Hayalet Sevgili’yle nikah masasına

Hayalet Sevgili’yle nikah masasına

’Hayalet Sevgilim’ şarkısıyla bir dönem büyük üne kavuşan Bursalı avukat İrem Yağcı, kendisine mesleği öğreten avukat Birtürk Aydın’la evleniyor.

EMRAH KOCABAŞ (ÖZEL HABER)
 
Kendi bestelediği ’Hayalet Sevgilim’ şarkısını söylerken komşusunun aldığı ses kaydı sayesinde bir dönem internette fenomen haline gelen Bursalı İrem Yağcı, sahneleri değil asıl mesleği olan avukatlığı seçmişti. Mesleğini icra etmek adına Bursa’dan İstanbul’a yerleşen ve geçen süre zarfında kendisine mesleği öğreten avukat Birtürk Aydın’a aşık olan İrem Yağcı, bu birlikteliklerini evliliğe taşıdı.

BİNDALLI GİYİP GÖBEK ATTI
 
Cuma günü İstanbul’da dünya evine girecek olan çift, önceki gece Doburca Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen kına gecesinde karşılıklı döktürdü. Bindallı giyen İrem Yağcı’ya başında taçları olan onlarca güzel nedime eşlik etti. Osmanlı düğünlerini aratmayan kına organizasyonunda baba Cemal Yağcı ile anne Öznur Yağcı da büyük bir mutluluk yaşadı. 


 

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir

olayhaberportali.web.tv

Vatmanın dikkati hayatını kurtardı

Bursa'da, Büyükşehir Belediyesince işletilen hafif raylı sistem hattında bir istasyonda beklerken yola düşen kişi, vatmanın son anda fark edip frene basması sonucu kurtuldu. Olay, istasyondaki güvenlik kamerasınca görüntülendi.
1882
izlenme

Künyeİletişim
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.