02 Eylül 2014 Salı
Dolar: 2.1644   Euro: 2.8433

Ana Sayfa Bursa Bölge Tarih: 21.08.2013 14:54

Bursa’da su kesintileri!

Bursa’da su kesintileri!

Bursa Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (BUSKİ) tarafından Osmangazi ve Yıldırım ilçelerinde 22 Ağustos Perşembe günü su kesintisi uygulanacak.

BUSKİ yetkililerinin açıklamasına göre, alt yapı çalışmaları sebebiyle Osmangazi ilçesi Ebuishak (Kızyakup) ve Elmasbahçeler mahallelerinin tamamı ile Demirtaşpaşa Mahallesi’nde İnönü Caddesi’nin doğusunda kalan kesiminde; Yıldırım ilçesinde Yıldırım ve Selimzade’nin tamamı, Meydancık, Hacıseyfettin ile Davutkadı mahallelerinde, İncirli Caddesi’nin altında kalan kesimlerle Sinandede Mahallesi’nde Fatih Sultan Mehmet Caddesi’nin doğusunda kalan kısımda ve Davutdede Barutluk Mahallesi’nde Barutluk Caddesi’nin güneyinde kalan kesiminde perşembe günü (yarın) 00.30 ile 24.00 saatleri arasında su kesintisi yapılacak.

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir

olayhaberportali.web.tv

Vatmanın dikkati hayatını kurtardı

Bursa'da, Büyükşehir Belediyesince işletilen hafif raylı sistem hattında bir istasyonda beklerken yola düşen kişi, vatmanın son anda fark edip frene basması sonucu kurtuldu. Olay, istasyondaki güvenlik kamerasınca görüntülendi.
1483
izlenme

Künyeİletişim
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.