25 Temmuz 2014 Cuma
Dolar: 2.0940   Euro: 2.8211
Ana Sayfa Bursa Bölge Tarih: 21.08.2013 14:54

Bursa’da su kesintileri!

Bursa’da su kesintileri!

Bursa Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (BUSKİ) tarafından Osmangazi ve Yıldırım ilçelerinde 22 Ağustos Perşembe günü su kesintisi uygulanacak.

BUSKİ yetkililerinin açıklamasına göre, alt yapı çalışmaları sebebiyle Osmangazi ilçesi Ebuishak (Kızyakup) ve Elmasbahçeler mahallelerinin tamamı ile Demirtaşpaşa Mahallesi’nde İnönü Caddesi’nin doğusunda kalan kesiminde; Yıldırım ilçesinde Yıldırım ve Selimzade’nin tamamı, Meydancık, Hacıseyfettin ile Davutkadı mahallelerinde, İncirli Caddesi’nin altında kalan kesimlerle Sinandede Mahallesi’nde Fatih Sultan Mehmet Caddesi’nin doğusunda kalan kısımda ve Davutdede Barutluk Mahallesi’nde Barutluk Caddesi’nin güneyinde kalan kesiminde perşembe günü (yarın) 00.30 ile 24.00 saatleri arasında su kesintisi yapılacak.

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir

olayhaberportali.web.tv

Herkes kaçtı, o keyfini çıkardı

İstanbul'da etkili olan sağanak yağıştan herkes kaçarken, Taksim Meydanı'ndaki kadın ise yağmurun tadını çıkardı. Sağanak yağıştan rahatsızlık duymadan yürümeye devam eden kadın, zaman zaman ellerini açarak yağmurun adeta keyfini çıkardı.
2865
izlenme

Künyeİletişim
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.